imię i nazwisko rok miejscowosć klub koszulka opłata
1. Dominik Krumin 1981 Wilczkowice WKB Piast Wrocław L tak
2. Tomasz Klin 1982 Wroclaw brak L tak
3. Piotr Saja 1989 Przemyśl Centrum Kształcenia Quality L
4. Adam Świda 1985 Wrocław THRON M
5. Bogdan Kuliński 1959 Głogów Drużyna Szpiku KGHM L
6. Jacek Dżugaj 1974 Dąbrowa Niezrzeszony M
7. Krzysztof Robak 1986 Gogołów OSP Gogołów XL tak
8. Andrzej Szydłowski 1959 Wrocław brak L tak
9. Robert Szydłowski 1984 Wrocław brak L tak
10. Adam Koronkiewicz 1977 Wrocław CS Ironman Polska L
11. Radosław Szmit 1979 Biały Koœciół Biały Koœciół M
12. Stella Szpinek 1983 Nysa brak S
13. Marcin Szpinek 1980 Nysa brak S tak
14. Piotr Milczarek 1975 Duszniki Zdrój 14th Louisiana Infantry Regiment M
15. Ryszard Dzwonek 1977 Brzeg Kotwica Brzeg XL tak
16. Zenon Puszczewicz 1941 Koscierzyce niezrzeszony L
17. Aleksandra Królicka 1993 Oława brak S
18. Wojciech Beœka 1982 Pajęczno brak L
19. Roman WoŸnica 1971 Bierzyce brak XL tak
20. Kamil Marciniak 1985 Wrocław brak XL tak
21. Łukasz Czerwiński 1983 Nadolice Wielkie brak L
22. Dariusz Ostrowski 1969 Kiełczów brak XL
23. Jarosław Roœlicki 1980 Ozorowice Tu Europa S tak
24. Tomasz Tomes 1967 Wrocław brak L tak
25. Karol Skorek 1983 Wrocław WKB Piast L tak
26. Tomasz Trzaskacz 1975 Trzebnica brak S
27. Cezary Wronka 1986 Wrocław Nokia L
28. Andrzej Reczuch 1976 Wrocław Biegamy we Wrocławiu S
29. Paweł Tubicz 1979 Wrocław brak L
30. Katarzyna Pawlak 1976 Wrocław Radio Wrocław S
31. Sebastian Tryk 1971 Wrocław Pro-Run Wrocław M
32. Michał Korzeniewski 1982 Wrocław Pro-run Wrocław M
33. Malwina Lityńska 1990 Kluczbork brak S
34. Jarosław Zieliński 1984 Gosławice/Wrocław brak M
35. Marek Stępiński 1978 Wrocław brak M
36. Bogusław Bednarczyk 1967 Wrocław Pro-Run Wrocław M tak
37. katarzyna pawlak 1976 świdnica brak S
38. Malwina Jachowicz 1983 Wrocław Motio Fizjoterapia S
39. Krzysztof Wójcik 1975 Wysoka brak M
40. Tomasz Zdziarski 1973 Wrocław brak XL tak
41. Jolanta Krężel 1977 Wrocław Pro-Run Wrocław S
42. Jarek R. Łuczkiewicz 1972 Oława TS Regle Szklarska Poręba S
43. Tomasz Doliński 1900 Wrocław brak L
44. Jacek Ryczyński 1974 Oleśnica KB Lupus Oleśnica M tak
45. Ewelina Stępniowska 1983 Wrocłw Pro-Run S tak
46. Krzysztof Langner 1962 Wrocław Pro-Run Wrocław M
47. Antoni Pasierb 1971 Kiełczów KKB Ślimaki XL
48. Éric Visentin 1977 Wrocław Los Bieganeros M
49. Przemysław Bagiński 1991 Wilków Wielki brak XL tak
50. Paweł Stawarz 1969 Oleśnica KB Lupus Oleśnica L tak
51. Jerzy Piotrkowski 1958 Wrocław ASA-Team Biegiem po zdrowie L
52. Łukasz Młodynia 1979 Brzeg BodyiCoach.com S
53. Zbigniew Goldwasser 1900 Sobótka KB Sobótka L
54. Paweł Pelc 1978 Wrocław Pro-Run Wrocław M tak
55. Tomasz Świta 1983 Bielany Wrocławskie Bielańska Pogoń M tak
56. Emilia Rogoza 1995 Wrocław Biegamy we Wrocławiu S tak
57. Paulina Krauza 1985 Borów brak S
58. Dorota Trzaskacz 1980 Trzebnica brak M
59. Paweł Zimoch 1991 Sobótka brak L tak
60. Piotr Krzemiński 1981 Wysoka brak M tak
61. Patryk Cały 1980 Wrocław #KFD Fallout Team M
62. Marcin Śledzikowski 1989 Rędziny niezżeszony L tak
63. Marek Poloczek 1955 Wrocław WKB Piast Wrocław L tak
64. Kamil Skudlarski 1961 Wrocław brak M tak
65. Piotr Byliniak 1991 Wrocław brak M
66. Izabela Trojanowska 1990 Wroclaw brak S
67. Anna Płońska 1988 Wrocław EKG Wrocław S
68. Mateusz Brycki 1988 Wrocław EKG Wrocław XL
69. Joanna Kohut 1985 Wroclaw brak S
70. Alena Shumchyk 1985 Wroclaw brak M
71. Marta Góźdź 1991 Domaszków ULKS Bystrzyca Klodzka S
72. Monika Piłat 1990 Biłgoraj brak S
73. Damian Zasuń 1990 Wrocław brak XL tak
74. Zbigniew Ziober 1992 Żmigród KB Sukces Żmigród L
75. Kamila Zwolińska 1983 Wrocław brak S
76. Wojciech Plywacz 1974 Lille-France BKSR Kolarz Bogatynia M tak
77. Leszek Boczek 1985 Wrocław brak L tak
78. Iza Meyssner 1971 Wroclaw brak M
79. Wojciech Prukop 1967 Wrocław brak L tak
80. Edyta Popielska 1978 Miłosna brak S
81. Artur Warwas 1900 Wrocław WKB Piast Wrocław L
82. Jerzy Niedośpiał 1969 Wrocław brak L
83. Dariusz Pietrowski 1968 Wrocław Drużyna Szpiku Wrocław L
84. Dariusz Polehojko 1975 Wrocław Biegamy we Wrocławiu L
85. Radosław Dybiec 1994 Kamienna Góra Kamiennogórska Grupa Biegowa L tak
86. Marek Poważny 1989 Głęboka WKB Piast Wrocław L
87. Adam Banaszewski 1974 Oleśnica KB Lupus Oleśnica S
88. Krzysztof Popczyk 1983 Twardogóra Drużyna Szpiku M tak
89. Mateusz Adamczyk 1980 Wrocław dzień dobry M
90. Zbigniew Nowicki 1950 Wrocław WKB Piast S tak
91. Krzysztof Znamirowski 1972 Wrocław Radio Wrocław XL
92. Jakub Kubicz 1986 Wrocław brak L
93. Krzysztof WOjtyłło 1949 Wrocław WKB Piast Wrocław L tak
94. Mariusz Skrzypek 1983 Wrocław brak L
95. Maciej Pilecki 1977 Wrocław brak M tak
96. Agnieszka Palus 1988 Wrocław brak M
97. Krzysztof Lewandowski 1983 Wrocław brak XL
98. Dariusz Rzeczkowski 1968 Wrocław brak L
99. Marzena Tabaka 1977 Wrocław Brak L
100. Ewelina Klimas 1982 Wrocław pro-run Wrocław M
101. Adam Reczuch 1974 Wrocław brak L tak
102. Przemysław Esik 1984 Wrocław brak M
103. Magdalena Dzikowska 1975 Wrocław Vege Runners S
104. Marcin Kubiak 1976 Wrocław Biegamy we Wrocławiu L tak
105. Krzysztof Ryżewski 1971 Mirków Quadimodo Racing L
106. Anna Kurpiewska 1977 Wrocław Tribiton Team M
107. Maciej Mrugała 1985 Wrocław Tribition Team XL
108. Bartosz Czerniak 1988 Myślibórz brak XL tak
109. Dariusz Mroczek 1975 Wrocław brak XL
110. Dariusz Frej 1980 Bukowina brak XL tak
111. Krzysztof Ziółkowski 1953 Wrocław pro-run M
112. Mateusz Jarosz 1979 Wrocław Zegan Boxing Club M
113. Henryk Ostropolski 1957 Dzierżoniów WKB Piast Wrocław XL tak
114. Wojciech Murmyło 1975 Wrocław brak L
115. Monika Janik 1978 Psary 4 fun S
116. Maciej Borkowski 1981 Wroclaw Sfera Biegania M tak
117. Anna Skupnik 1977 Wrocław brak M tak
118. Łukasz Średziński 1979 Wrocław Tribition Team XL
119. Marceli Łukaszewski 1964 Wrocław brak M tak
120. Bartosz Zminkowski 1979 Szczodre brak L
121. Joanna Młynarczyk 1989 Wrocław brak S
122. Andrzej Tom 1952 Wrocław Pro-Run Wrocław M tak
123. Bartłomiej Raszowski 1982 Wrocław Biegnę,żeby Bartek mógł biegać S
124. Piotr Hojnor 1978 Św. Katarzyna brak L
125. Andrzej Bijak 1980 Pietrzykowice Zadyszka Smolec L
126. Mateusz Kruczkiewicz 1979 Wrocław Kruki S
127. Agnieszka Sikora 1980 Wrocław Biegamy we Wrocławiu S
128. Ryszard Piszczek 1963 Wrocław :-) L tak
129. Paweł Drzewiński 1980 Wrocław brak L tak
130. Marcin Partyka 1980 Januszkowice brak S tak
131. Józef Maliszewski 1940 Wrocław WKB Piast M
132. Ola Żelazowska 1985 Wrocław Pro-Run Wrocław S tak
133. Marek Fiutowski 1970 Wrocław brak L
134. Edyta Wójtowicz 1972 Police Wieczorne Bieganie w Szczecinie S
135. Wiesław Bednarczyk 1956 Brzeg Niezrzeszony M
136. Agnieszka Detyna 1995 Czarny Bór brak S
137. Marian Kamiński 1975 Namysłów Velux Namysłów L tak
138. Maciej Piechota 1978 Namysłów Velux Namysłów L tak
139. Katarzyna Bawiec 1982 Wałbrzych Biegaj-zapobiegaj M
140. Jacek Bartodziejski 1970 Jaworzyna Śląska brak L
141. Sebastian Stankiewicz 1991 Chocianów brak S
142. Marek Drabiński 1975 Oława brak XL
143. Kamil Przyklenk 1985 Wrocław brak M
144. Anita Wierzba-Jurczak 1976 Wrocław brak S tak
145. Andrzej Remian 1970 Bogatynia Urząd Miasta i Gminy Bogatynia S tak
146. Tomasz Kopczyński 1995 Jelcz-Laskowice KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE L tak
147. Jagoda Petryna 1988 Wrocław brak S tak
148. Grzegorz Kurta 1981 Wrocław brak M tak
149. Ewa Nowak 1982 Wrocław brak S
150. Włodzimierz Partyka 1976 Wrocław brak M
151. Paweł Posłuszny 1979 Wrocław Artemis / AWF Wrocław M tak
152. Maciek Basałygo 1971 Wrocław brak L
153. Dawid Kubaś 1984 Kłodzko brak M
154. Michał Tambor 1900 Kłodzko brak S
155. Kamila Andrzejak 1984 Wrocław brak S
156. Marcin Tomczak 1977 Wrocław Dolnośląskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu NSZZ Solidarność Dolny Śląsk M
157. Michał Talaga 1977 rawicz rawrun XL
158. Artur Krawczyk 1986 Poznań brak L
159. Piotr Sławomir Jabłoński 1974 Oława KB Harcownik Jelcz-Laskowice M tak
160. Przystawski Jaroslaw 1980 oława KB Harcownik Jelcz-Laskowice L tak
161. Marek gadziński 1962 Wrocław WKB Piast Wrocław M tak
162. Krystyna Gadzińska 1964 Wrocław WKB Piast Wrocław M tak
163. Jakub gdaniec 1984 Wrocław Goggle Pro Active Eyewear Team M tak
164. Marcelina Mońko 1989 Nowa Ruda brak S
165. Luis Vela 1989 Wroclaw No club. Please information in English XL
166. Agnieszka Kalinowska 1986 Wrocław brak M tak
167. Rafał Jackowicz 1975 Sobótka KB Sobótka XL tak
168. Bartłomiej Majchrzak 1982 Wrocław IPA Region Wrocław XL
169. Monika Dudek 1989 Warszawa brak M tak
170. Renata Sobczak 1953 Oleśnica KB Lupus Oleśnica S
171. Mariusz Franczak 1977 Księginice DTR Biega S
172. Grzegorz Sowa 1986 Kłodzko brak L
173. Wojciech Lewandowski 1976 Wrocław brak M
174. Arkadiusz Marcin Tołłoczko 1977 Chwa łowice KB Harcownik Jelcz-Laskowice L
175. Grzegorz Bodziuch 1979 Wrocław brak L tak
176. Wojciech Cwiakala 1900 Jelenia Gora brak M
177. Zdzisław Zimoch 1963 Wrocław brak M
178. Krzysztof Tatrocki 1969 Sobótka KB Sobótka XL tak
179. Jakub Roszak 1985 Wrocław brak L
180. Krystyna Fesz-Chlebowska 1972 Wołów brak M
181. Janusz Żukrowski 1955 Wrocław brak S
182. Adam Synowiec 1972 Żmigród KB Sukces Żmigród M tak
183. Jacek Machata 1978 Wrocław brak L tak
184. Agata Strzałba 1984 Wrocław ITMZM 2014 S
185. Zbigniew Klepacki 1980 Wrocław brak L
186. Leszek Szpiech 1967 Wrocław Faza L
187. Jakub Osmenda 1985 Wrocław brak XL tak
188. Łukasz Kulczewski 1980 Wrocław KB Vamos Amigos Wrocław M
189. Paweł Piasecki 1976 Wrocław brak L tak
190. Kornel Jaskula 1984 Wichrow mod-x.org M
191. Sławomir Latos 1975 Wrocław brak M
192. Dominik Korzeniewski 1980 Wrocław brak M
193. Marcin Kocik 1977 Wrocław brak XL tak
194. Artur Kiedowski 1975 Bierutów pro-run XL
195. Anna Korybut-Barska 1976 Wrocław Ispirazione Sport Academy M tak
196. Tomasz Klin 1982 Malin KS Kometa Kryniczno L tak
197. Krzysztof Gšsiorowski 1990 Wrocław Małapanew Ozimek L tak
198. Wojti Skoornik 1981 Wrocłąw Bractwo Biegaczy Zielona Góra L
199. Damian Kowalski 1985 Brzeg dolny Run Crew Brzeg Dolny M tak
200. Piotr Guzik 1983 Wrocław brak M tak
201. Angelina Woyczyńska 1981 Leszan OKFiR Śmigiel S
202. Dariusz Woyczyński 1968 Leszno OKFiR Śmigiel L
203. Łukasz Glensk 1992 Wrocław KS AZS Politechnika Wrocławska S
204. Tomasz Berus 1977 Wrocław GT RAT M tak
205. Wacław Wanat 1946 Wrocław Pro-Run Wrocław L tak
206. Sylwia Kolanko 1984 Nysa Nysa Biega S
207. Paweł Śliwa 1988 Wrocław brak XL tak
208. Aleksandra Orłowska 1897 Wrocław brak S tak
209. Marek Garbacz 1972 Pruszowice Pruszwood M
210. Mirosław Gieras 1973 Wrocław brak XL
211. Artur Jaworski 1967 Wroclaw 2 WOG XL
212. Emilia Dudek 1972 Nysa Nysa Biega S
213. Marek Orłowska 1959 Świebodzice brak XL tak
214. Piotr Chodorski 1973 Wrocław WKB Piast Wrocław L tak
215. Monika Stankiewicz 1988 Pęgów brak M tak
216. Katarzyna Urbańska 1981 Opole Bieg Opolski S
217. Joanna Gransort 1972 Wrocław brak M tak
218. Alicja Krakowska 1995 Mielec brak M
219. Dominik Mikołajczyk 1980 Wrocław brak M
220. Agnieszka Jastrzębska 1972 Wrocław WKB Piast Wrocław S tak
221. Mirela Mońko 1993 Nowa Ruda brak S
222. Sebastian Trzaskoś 1988 Wałbrzych brak M
223. Ewa Trojanowska 1971 Warkocz KS Luska L tak
224. Rafał Sadłowski 1981 Wrocłąw brak XL
225. łukasz bielawski 1981 Wrocław FTS Team M
226. Łukasz Ząbek 1978 Wrocław Pro-Run Wrocław M
227. Sebastian Harmazy 1974 Wrocław brak S
228. Tomasz Soróbka 1973 Smolec Zadyszka Smolec M
229. Artur Majka 1970 Otmuchów brak L
230. Paweł Wojtanowicz 1982 Wrocław brak L
231. Norbert Kunecki 1975 Ratowice KB Harcownik Jelcz-Laskowice M tak
232. Ewelina Hasiuk 1986 Siechnice brak L
233. Joanna Bartoszek-Kunecka 1974 Ratowice KB Harcownik Jelcz-Laskowice S tak
234. Grzegorz Kowalewski 1969 Krzeptów brak L
235. Anna Hazubska 1969 Trzebnica LZS Trzebnica S
236. Andrzej Hazubski 1968 Trzebnica Kamilnotebook & selltech SC L tak
237. Edward Machowski 1948 Wołow WKB Piast L tak
238. Jacek Chabko 1968 Wysoka 2WOG L
239. Jakub Turański 1980 Wrocław Fundacja Learn Co M
240. Urszula Kaczmarczyk 1979 Wrocław Pro-Run Wrocław S
241. Jacek Bartodziejski 1970 Jaworzyna Śląska brak L
242. Stanisław Czajkowski 1950 Jelcz-Laskowice KB Harcownik Jelcz-Laskowice L tak
243. Tomasz Humen 1970 Bogatynia brak M
244. Tomasz Kubiak 1976 Jelcz-Laskowice KB HARCOWNIK Jelcz-Laskowice L tak
245. Grzegorz Grablewski 1975 Wrocław LUKS Żórawina S tak
246. Paweł Maćkowiak 1984 Wrocław brak M tak
247. Ryszard Maćkowiak 1957 Wrocław brak L tak
248. Stefan Giziński 1948 Wołów WKB Piast Wrocław L tak
249. Małgorzata Motała 1978 Wierzbno brak M
250. Tomasz Targosz 1985 Wrocław brak M tak
251. Paulina Janik 1985 Jelenia Góra Janik Boks Jelenia Góra S
252. Karolina Leśniak 1983 Wrocław brak M
253. Magdalena Pałęza 1976 Kobierzyce brak M tak
254. Paweł Tutkaj 1990 Oborniki Śląskie brak XL tak
255. Paweł Raszczyk 1985 Ełk brak M tak
256. Daniel Huchrak 1972 Wrocław brak XL
257. Mikołaj Świcarz 1989 Wrocław brak M
258. Arkadiusz Lesień 1983 Wrocław brak M
259. Małgorzata Latarowska 1984 Wrocław Pro-Run Wrocław S tak
260. Jarosław Joppe 1968 Wrocław brak XL tak
261. Tomasz Duda 1968 Śliwice Radio Wrocław M tak
262. Bartłomiej Kędzia 1977 Radomicko OSP Radomicko L tak
263. Jacek Laszkiewicz 1960 Wołw WKB Piast Wrocław L
264. Mariusz Morawski 1967 Wrocław Drużyna Badiego L
265. Malgorzata Przezdziecka 1978 kielczowek brak M
266. Katarzyna Niemiec 1983 Wrocław Wrocław S
267. Marta Kwiatoń 1984 Wrocław brak S
268. Łukasz Ostrowski 1983 Jarosław brak L tak
269. Tomasz Porębski 1989 Wrocław brak L
270. Marcin Kieryk 1995 Wrocław Biegamy we Wrocławiu L tak
271. Arkadiusz Gaczyński 1991 Wrocław Paczków Team L
272. Karolina Gaczyńska 1992 Paczków Paczków Team M
273. Marek Jezierski 1977 Wrocław Akademia Przygody XL tak
274. Jarosław Świerczyński 1975 Wrocław brak XL
275. Żaneta Bogdał 1980 Wrocław brak S
276. Sylwester Łabuz 1985 Dzierżoniów MKB Semper Humilis Wrocław M
277. Szymon Machelski 1977 Łazy (Wrocław) brak L
278. Beata Sobczak 1976 Wrocław brak S tak
279. Piotr Wanicki 1990 Wrocław brak M tak
280. Aleksander Wlizło 1959 Wrocław WKB Piast Wrocław L tak
281. Dariusz Kaca 1971 Wrocław brak XL tak
282. Leszek Dšbrowski 1983 Wrocław brak XL tak
283. Przemysław Stachowski 1970 Borowa brak XL
284. Emilia Dykszak 1982 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać S
285. Piotr Krupiński 1989 Płock brak M
286. Jacek Majkowski 1984 Wrocław brak M
287. Dariusz Respondek 1974 Wroclaw brak L tak
288. Marcin Rusek 1992 Michałowice KB Sobótka M
289. Adam Malcher 1968 Mroczeń brak XL tak
290. Dominik Walukiewicz 1985 Jelenia Góra brak M
291. Kazimierz Kowalski 1961 Brochocin WSOWL M
292. Alicja Frąckiewicz 1975 Wrocław brak M
293. Marcin Sobota 1985 Groblice brak XL
294. Dominika Dudek 1989 Topola Osiedle brak M
295. Tomasz Paś 1975 Wrocław Pasiol Team Wrocław M
296. Aleksander Grzech 1989 Sidzina Sidzina L tak
297. Krzysztof Karczyński 1971 Wrocław 2 WOG M
298. Artur Goła 1980 Wrocław brak M
299. Henryk Wierzejski 1954 Wrocław niezrzeszony L
300. Piotr Wrzalik 1976 Bielany Wrocławskie Bielańska Pogoń M tak
301. Marek Poważny 1989 Głęboka WKB Piast Wrocław L tak
302. Krzysztof Olański 1973 Wrocław Rondo Klecina S tak
303. Sebastian Dobrzyniecki 1978 Pęgów brak L tak
304. Łukasz Rejman 1980 Wrocław Los Bieganeros L tak
305. Wojciech Kapeliński 1983 Wrocław brak XL
306. Jakub Bednarczyk 1988 Wrocłae brak M tak
307. Katarzyna Sikoń 1977 Wilczyce brak S tak
308. krzysztof Świetuch 1979 wroclaw brak L
309. Łukasz Malaczewski 1979 Wrocław Radmal L
310. Aneta Jaworska 1972 Bielany Wrocławskie Radio Wrocław S tak
311. Marcin Baran 1989 Wrocław brak L
312. Krzysztof Kubiak Miękinia brak L
313. Krzysztof Karst 1990 Złotoryja OLAWS Złotoryja L tak
314. Katarzyna Paćko 1975 Wrocław brak M tak
315. Wojciech Maleszka 1980 Wrocław Team nabiegówkach.pl M tak
316. Wojciech Warnicki 1982 Wrocław GT RAT L
317. Bogusław Liœkiewicz 1963 Wrocław brak L
318. Wojciech Urbanowski 1983 Wrocław InsERT Team M tak
319. Eugeniusz Wołoskowski 1954 Bogatynia ElturSerwis M tak
320. Rafał Wyczyński 1977 Wrocław brak L tak
321. Tomasz Martowicz 1978 Wrocław Wabco Running L tak
322. Krzysztof Unton 1973 Wrocław brak L
323. Beata Stachura 1973 Nysa Nysa Biega S
324. Sandra Płocińska 1989 Chmielów k. Kątów Wrocławskich Anita-PrzewozyOsobowe.pl S
325. Leszek Łukasik 1959 Oława brak L tak
326. Adam Dura 1985 Wrocław 10 pułk dowodzenia XL
327. Davide Solbiati 1971 Wroclaw brak L tak
328. Magdalena Kachniarz 1983 Wrocław I Ty możesz zostać maratończykiem 2014 S tak
329. Dariusz Florczak 1963 Namysłów NKB Zryw Namysłów M tak
330. Alicja Górawska 1991 Wrocław brak S
331. Piotr Żłobiński 1980 Zielona Góra SportGas XL tak
332. Sławomir Kosmala 1973 Zielona Góra brak M tak
333. Paweł Kapuściński 1991 Lubięcin Goblin Team M
334. Marek Tomaszewski 1986 Wrocław brak M tak
335. Anna Szady 1989 Wrocław brak M
336. Mateusz Kiszczak 1981 Wrocław brak M tak
337. Katarzyna Szulc 1987 Wrocław brak S
338. Aneta Kuczkowska 1981 Wrocław WKB Piast Wrocław M tak
339. Ryszard Seredyniecki 1972 Oława brak L tak
340. Stanisław Kuczkowski 1952 Wrocław brak L tak
341. Tomasz Skrzypczak 1985 Wrocław WKB Piast Wrocław M tak
342. Dariusz Rzeczkowski 1968 Wrocław Pro-Run Wrocław L tak
343. Krzysztof Żółtowski 1956 Wrocław brak L
344. Barbara Czukiewska 1984 Wrocław brak S
345. Małgorzata Suchecka 1986 Namysłów brak S
346. Bogusław Liœkiewicz 1900 Wrocław Amator L
347. Arkadiusz Roman 1983 Bystrzyca Oławska brak XL tak
348. Anna Radwan 1981 Wrocław Radmal M tak
349. Anna Kozieł 1980 Wrocław brak S tak
350. Małgorzata Zygmunt 1981 Wrocław brak S tak
351. Monika Zawodny 1988 Wrocław brak M tak
352. Przemysław Malendowicz 1985 Trzebnica brak L
353. Tomasz Czarnecki 1978 Wrocław Pro-Run Wrocław M
354. Tomasz Wiktorowicz 1981 Wrocław brak S
355. Jan Ryba 1962 Wrocław Biegam bi lubie M
356. Marcin Tomczak 1977 Wrocław Dolnośląskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu NSZZ ,,Solidarność\'\' Dolny Śląsk M tak
357. Konrad Żak 1973 Wrocław brak L
358. Michał Gałązka 1980 Wrocław brak L
359. Anna Madejka 1973 Wilkszyn brak M
360. Krzysztof Krzak 1982 Legnica brak M
361. Marcin Jędrzejczyk 1978 Wrocław brak M
362. Jakub Kuczma 1974 Wrocław Cały Wrocław Biega M
363. Wojciech Jakobsze brak Marcinkowice brak S
364. Leszek Goździcki 1984 Wrocław brak L
365. Piotr Jabłoński 1974 Oława KB Harcownik Jelcz-Laskowice M
366. Bartosz Zminkowski 1979 Szczodre brak XL tak
367. ewa łabuz 1955 Wrocław wkb piast wrocław S tak
368. Marek łabuz 1956 Wrocław wkb piast wrocław M tak
369. Piotr Małas 1966 Wrocław brak XL
370. Marcin Ławicki 1986 Lubin MTS Drużyna Szpiku KGHM M
371. Michał Krupka 1977 Wrocław brak L tak
372. Kamila Czuczwara 1988 Wrocław brak L tak
373. Katarzyna Jaśkiewicz 1978 Wrocław brak S
374. Wojciech Starościak 1969 Wrocław brak L tak
375. Piotr Socha 1972 Wrocław brak XL tak
376. Ewa Durajczyk-Staroœciak 1972 Wrocław brak M tak
377. Paolo Manchia 1974 wroclaw wkb piast wroclaw XL
378. Grzegorz Maryniec 1980 Bystrzyca Kłodzka brak L
379. Tomasz Szulc 1986 Wrocław brak M tak
380. Mateusz Tomczyk 1989 Żelazków brak M tak
381. Justyna Lewicka 1988 Wrocław Cały Wrocław Biega M tak
382. Maciej Trojan 1982 Szczodre brak XL tak
383. Grzegorz Dembski 1977 Plewiska brak XL tak
384. Anna Dembska 1976 Plewiska brak L tak
385. Antoni Staroœciak 1944 Wrocław WSOWL L tak
386. Bartłomiej Kasprzycki 1988 Wrocław brak L tak
387. Marek Piotrowski 1984 Wrocław brak M
388. Krystyna Kowalska 1956 Wrocław WKB Piast Wrocław S tak
389. Marek Staszewski 1984 Pruszowice brak XL tak
390. Bogusław Liœkiewicz 1963 Wrocław Amator XL tak
391. Piotr Szuszkiewicz 1978 Wrocław Pro-Run L
392. Sebastian Szydłowski 1992 Świdnica brak XL
393. Damian Janecki 1981 Wrocław brak L
394. Damian JóŸwiak 1984 Wrocław brak M tak
395. Kamil Celmer 1986 Œwidnica brak L
396. Paweł Gusin 1964 Wrocław brak M tak
397. Agnieszka Wieja Zaremba 1980 Kiełczów brak S
398. Aneta Antoszczuk 1979 Wrocław Pro-Run Wrocław S
399. Arkadiusz Antoszczuk 1972 Wrocław Pro-Run Wrocław M
400. Bogusław Łaciński 1961 Brzeg brak M tak
401. Violetta Pawlus 1978 Siechnice brak S tak
402. Ireneusz Kirkiewicz 1971 Oława Kolega Maćka Oława L
403. Patryk Niepokój 1979 wrocław Incore Team L tak
404. Andrzej Ciuraszkiewicz 1977 Wrocław SO Wrocław L tak
405. Ewa Kwiatkowska 1983 Wrocław 4WSK M tak
406. Łukasz Wróbel 1977 Kiełczów brak L
407. Stanisław Wesołowski 1954 Uraz WKB Piast Wrocław M
408. Magdalena Pągowska 1978 Wrocław brak M
409. Andrzej Pągowski 1973 Wrocław brak L
410. Grzegorz Wałowski 1979 Opole brak M tak
411. Maciej Grzybek 1971 Wroclaw brak L tak
412. Piotr Napierała 1985 Zielona Góra zastal XL
413. Krzysztof Wojtczak 1972 Wrocław WKB Piast Wrocław L tak
414. Krzysztof Olszewski 1970 Wrocław brak XL
415. Marek Długosz 1975 Wrocław brak M
416. Mateusz Pietrzycki 1992 Oława brak L
417. Grzegorz Lewandowski 1987 Wrocław brak M
418. Adam Popek 1971 Dobrzykowice ITMZM 2014 L
419. Grzegorz Zajšc 1974 Kryniczno brak XL tak
420. Marek Pawlak 1969 Wrocław brak XL tak
421. Piotr Nowak 1977 Jenkowice brak XL tak
422. Waldemar Gunia 0000 Siedlec Siedlec sks :)) XL
423. Krzysztof Pruciak 1984 Piekary Œlšskie Run-Log.com L
424. Michał Gusin 1970 Wroclaw Finnegans Wake Industry S
425. Zdzymiera Paweł 1978 Trzebnica brak L tak
426. Aleksander Lepka 1982 Wrocław Brak M tak
427. Łukasz Buszkiewicz 1988 Wrocław brak L
428. aleksandra hoc-brzozowska 1980 wroclaw centrumfizjo.pl M
429. marcin brzozowski 1976 wroclaw centrumfizjo.pl M
430. piotr wekwrrth 1974 tyniec mały L tak
431. Janusz Żukrowski Wrocław WKB Piast S tak
432. Przemysław Pucek 1972 Smolec WKB Piast Wrocław L tak
433. PATRYCJA KOWALCZYK 1986 WROCŁAW S tak
434. Przemysław Lepka 1974 Wrocław L
435. Marta Wierzbicka 1972 Trzebnica M
436. Jolanta Siemko 1970 Wrocław S tak
437. Piotr Siemko 1969 Wrocław L tak
438. Katarzyna Gajowska 20.10.1985 Wrocław *-* S
439. Krzysztof Kuźniar 1981 Lubin S
440. Robert Naja 1978 Wrocław S
441. Adam Mazur 1995 Wojnowice White Eagle Running Club L
442. Dawid Wojciechowski 1981 Świdnica Świdnica S tak
443. Marcin Sztypa 1978 Oława ATMA XL
444. Piotr WOJTKOWIAK 1970 Wrocław WKB PIAST XL tak
445. Piotr Szuszkiewicz 1978 Wrocław Pro-Run L tak
446. Przemysław Tyndyra 1984 Bolesławiec WABCO Runners XL tak
447. Krzysztof Œwiniarski 1979 Wrocław Wabco Runners M
448. Michał Œlšzak 1983 Wrocław brak XL
449. Aleksandra Budzynowska 1986 Wrocław brak S
450. Rafał Figlarski 1982 Wrocław L
451. Krzysztof Radwan 1976 Wrocław Pjakprezent.pl M tak
452. Adam Nolbert 1970 Wrocław brak L tak
453. Rafał Barysz 1972 Oława XL tak
454. Grzegorz Dmoch 1980 Wrocław M tak
455. Bartosz Serek 1983 Jelenia Góra M tak
456. Michał Szczebiotowski 1982 Świdnica Papaj Team XL
457. Paweł Bocer 1989 Zielona Góra M tak
458. Paula Bocer 1992 Wrocław S
459. Mirosław Skrętkowicz 1964 Siechnice Biegam w Siechnicy L
460. Tomasz Hetmański 1977 Leszno Polonia Leszno M
461. Daniel Bzowski 1982 Oleśnica Rewital Projekt L tak
462. Dorota Mitek 1971 Bychowo 47 M tak
463. Iiza Meyssner 1971 Wroclaw brak M
464. Andrzej Bora 1948 Wroclaw WKB Piast Wroclaw XL
465. Marzena Diesner 1976 Wroclaw S tak
466. Marek Michniok 1979 Zielonka Radio TATA M tak
467. Rafał Malitowski 1985 Jelcz-Laskowice KB Harcownik Jelcz-Laskowice M tak
468. Tomasz Neumann 1975 Jelcz-Laskowice L
469. Anna Anagnostopulu 1986 Wrocław M tak
470. Agnieszka Dauber 1989 Świdnica M tak
471. Roman Kołodko 1970 Świdnica L tak
472. Michał Tokarski 1982 Wrocław M tak
473. Marta Pyrek 1982 Wrocław S
474. MALWINA WOJAK 1986 WROCŁAW S
475. Rafał Piekarniak 1974 Oleœnica Sport-Edukator M tak
476. Kamil Nalazek 1987 Kiełczów L tak
477. Rafał Liss 1976 Wrocław M tak
478. Magdalena Liss 1975 Wrocław S tak
479. Łukasz Orłowski 1987 Wrocław IT-DRA L tak
480. Piotr Obršpalski 1979 Wrocław IT-DRA M tak
481. Katarzyna Szajca 1976 Dobrzeń Wielki Club Silesius S tak
482. Leszek Jastrzębski 1954 Prudnik M
483. Bartłomiej Szczygielski 1973 Wrocław Scott Trisfera Polska XL
484. Antoni Pasierb 1971 Kiełczów Kiełczowski KB Œlimaki XL tak
485. PRZEMEK WIDUŁA 1989 CZĘSTOCHOWA M
486. Zenon Puszczewicz 1941 Koscierzyce 1. niezrzeszony L
487. Marcin Chorzępa 1987 Jelcz-Laskowice KB Harcownik M tak
488. Krzysztof Kręzel 1991 Wisznia Małą S tak
489. ANNA BRAMER 03-08-1977 WROCŁAW M
490. Leszek Grygiel 1969 Wrocław Stukpuk.pl XL tak
491. Sandra Płocińska 1989 Chmielów k. Kątów Wrocławskich ANITA-PrzewozyOsobowe.pl S
492. Szymon Stelmach 1992 Wrocław M
493. Anna Kozina 1982 Wysoka M tak
494. Grzegorz Kozina 1980 Radków ITMZM 2014 XL tak
495. Michał Bartkowiak 1983 Wrocław Nokia L
496. Kazimierz Czapracki 1965 Wrocław XL tak
497. Grzegorz Brylonek 1976 wrocław S
498. Mateusz Kozica 1990 Wieluń M tak
499. Machnacz Bartłomiej 1991 Jelcz-Laskowice M tak
500. Paweł Główka 1991 Żary Żary Runners Team L tak
501. Przemysław Burchacki 1988 Skokowa Prusickie Centrum Fitness M tak
502. Elżbieta Frankowska 1970 Wrocław WKB PIAST WROCŁAW S tak
503. Damian Frankowski 1970 Wrocław WKB PIAST WROC LAW L tak
504. Tomasz Zatoński 1971 Wrocław Unforgiven L tak
505. Annewien Renes 1980 Oostvoorne Unforgiven M tak
506. Andrzej Grobelny 1990 Pełczyn 55 L
507. Józef Sobol 1959 Wrocław Niezrzeszony L tak
508. Andrzej Kruszyński 1959 Bełchatów Niezrzeszony M tak
509. BOGUSŁAW LIŚKIEWICZ 1963 WROCŁAW AMATOR XL
510. Joanna Klimowicz 1986 Wrocław M
511. Maciej Plebanski 1978 Wojnowice L tak
512. Sebastian Irek 1992 Wrocław XL
513. Sebastian Markowski 1985 Milicz RUNNING TEAM MILICZ L tak
514. Agnieszka Mazur 1987 Oława M
515. Katarzyna Œwištek 1983 Wrocław S tak
516. Jakub Łuczak 1981 Wrocław InsERT Team M tak
517. Krzysztof Liegmann 1980 Wrocław M
518. wesolowski stanislaw 1954 uraz wkb piast Wrocław M
519. Arkadiusz Ciszewski 1979 Kobierzyce WKB Piast M tak
520. Paweł Stecuła 1979 Brzeg L tak
521. TADEUSZ KOWALCZYK 1955 BOROWA BOROWA BOROWIANKA L tak
522. MARCIN SYPEREK 1974 WROCŁAW PRO RUN WROCŁAW L tak
523. Patryk Mazik 1991 Bukowa Œlšska S tak
524. Paweł Popek 1975 Bielany Wrocławskie Bielańska Pogoń L tak
525. Justyna Łuciakiewicz 1986 Płock S tak
526. Grzegorz Halbtuch 1980 Wrocław WABCO Runners M tak
527. Krzysztof Skowroński 1981 Wrocław Ks Krotosz Krotoszyn L tak
528. Przemysław Tyczyński 1989 Miłoszyce M tak
529. Grzegorz Uramek 1974 Wrocław M tak
530. Mirosław Madeła 1956 Wrocław brak L tak
531. Adrian Werbanow 1986 Wrocław XL tak
532. ŁUKASZ BUDNIK 1984 WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS L
533. Marcin Wojtczak 1982 Oleśnica Oleśnica Biega 2014km w 2014roku L
534. Sławomir Guła Kobierzyce XL
535. Sławomir Guła 1979 Kobierzyce XL tak
536. Julita karlak 1974 59-300 lubin brak S
537. Paweł Bobecki 1983 Wrocław XL tak
538. Marek Dolatowski 1987 Świebodzin M tak
539. Tomasz Chodziński 1983 Namysłów M
540. Sergiusz Jezierski 1974 oleśnica oleśnica biega 2014 M tak
541. Henryk Jurecki 1959 Mokronos Górny XL
542. Maciej Dobaczewski 1986 Wrocław Volvo Polska M tak
543. Marek Wiącek 1962 wrocław Team ASA - Biegiem po zdrowie L tak
544. KAROL KOMOROWSKI 1982 UJEZDZIEC MAŁY KB- SUKCES ŻMIGRÓD S
545. Dariusz Wysokiński 1970 Wrocław L tak
546. Adam Mazur 1995 Wojnowice White Eagle Running Club L tak
547. JAKUB ŚLIPKO 1988 WSCHOWA M tak
548. ARTUR GAJOWY 1973 TRZEBNICA L tak
549. DARIUSZ NIETREBA 1971 TRZEBNICA TARCZYŃSKI SA. L tak
550. Krzysztofa Gromada 1986 Wrocław S
551. Sebastian Szocik 1974 Wrocław S
552. Jędrzej Giełda 1983 Legnica Smashing Pąpkins S
553. MARCIN MADALIŃSKI 19.01.1982 LESZNO wss grot L tak
554. Milena Budzianowska 1982 LESZNO niezrzeszona S tak
555. Kornel Dybul 1988 Wrocław XL
556. Tomasz Węglarz 1980 Pogorzela PGB Sportowa Paczka L
557. Bartosz Mazurek 1983 Wrocław Szkoła Inwestowania L
558. Mariusz Pawłowski 1973 Wysoka M tak
559. Marta Zięcina 1992 Leszno S tak
560. Bartłomiej Biernat 1986 Kraków AZS AWF Kraków MASTERS XL tak
561. Mateusz Rzytka 1985 Chorzów M tak
562. Jarosław Boruch 1979 Wrocław M tak
563. Grzegorz Jadach 1982 Wrocław XL
564. Ewa Dyœ 1976 Kobierzyce M tak
565. Paweł Wojna 1973 Wrocław L tak
566. Dariusz Ważny 1979 Wrocław M tak
567. Michał Kaczmarek 1987 Poznań brak L
568. Marcin Włodarski 1974 Wrocław Team 6 L tak
569. MACIEJ WALEROWICZ 1982 KATOWICE TRUCHTACZ MYSŁOWICE XL
570. Anna Skupień 1976 Wrocław S tak
571. Dariusz Rybacki 1977 Sieradz niezrzeszony L tak
572. Tomasz Paś 1975 Wrocław Pasiol Team Wrocław S tak
573. Joanna Święcka 1984 Wrocław S
574. Kamila Łyskawa 1980 Środa Śląska Lew Legnica S
575. Jerzy Barabasz 1950 Wrocław AZS- AWF Wrocław M
576. Krzysztof Dobrowolski 1977 Wrocław niezrzeszony L tak
577. Anna Popławska Warszawa S tak
578. Marta Szczepaniak 1976 Wrocław M
579. AGNIESZKA BORAWSKA 1982 Wrocław M tak
580. Tomasz Ciechanowski 1979 Legnica - L tak
581. Kamil Celmer 1986 Œwidnica M
582. Agata Żyłajtys 1979 Marcinkowice M tak
583. Mirosław Wilkin 1971 Lubsko Żary Runners Team L tak
584. Mateusz Markowski 1991 Oława KB Harcownik Jelcz Laskowice L tak
585. Leon Dubij !941 Wrocław WKB Piast Wrocław M tak
586. Paweł Szachniewicz 1976 Oława L
587. Adrian Obal 1993 Zduny L
588. Piotr Biernat 1976 Ścinawka Średnia brak M tak
589. Grzegorz Grzywna 1992 Olesno Bushido L
590. Piotr Miœkiewicz 1966 Smolec ITMZM 2014 L
591. Michał Karaszewski 1986 Wrocław WSS L
592. Jan Gnus 1954 Wrocław WSS L tak
593. Stanisław Ferenc 1984 Wrocław WSS L tak
594. Damian Żłobiński 1984 Wrocław L
595. Robert Pernak 1964 Kiełczów M
596. Anna Szulc Wałbrzych S
597. Anna Szulc 1978 Wałbrzych S
598. Norbert Czarkowski 1974 Świebodzice TeMMPo Wałbrzych M tak
599. Monika Paluch 1977 Wrocław S tak
600. Mirosław Krasoń 1965 Sobótka KB Sobótka L
601. Robert Kostera 1974 Wrocław M
602. Katarzyna Kochman 1986 Wrocław S tak
603. Oskar Wilk 1993 Wrocław L tak
604. Paweł Skibicki 1991 Lubin M tak
605. Ewelina Hasiuk 1986 Siechnice M tak
606. Marco Buttafoco 1980 Brno (CZ) L
607. Krzysztof KARCZYŃSKI 1971 Wrocław 2 WOG M
608. Janusz Łopusiewicz 1984 Wrocław WKB Piast Wrocław M tak
609. Michał Kita 1975 Wrocław pędzšcy w miejscu S tak
610. kamilla birecka 1974 kalisz S
611. ELA BURY 1970 BEZPIECZNA 69/1 M tak
612. Małgorzata Czubak 1986 Wrocław M tak
613. Izabela Pieprz 1981 wrocław M
614. Ryszard Nesterewicz 1954.01.27 57-300 Kłodzko niezrzeszony M tak
615. Tomasz Lang 1980 Gdansk Lechia L
616. Romuald Bułacz 1975 Kiełczów NOKIA L tak
617. Antonina Staroń 1986 Brzeg S
618. ANNA SKAWIŃSKA 1979 WROCŁAW WKB PIAST S
619. Rafał Sulikowski 1992 Miroszowice M tak
620. Robert Kupczyński 1972 Dobrzykowice XL
621. Antoni Staroœciak 1944 Wrocław WSOWL L
622. Sławomir Dworniczak 1987 trzebnica L
623. Jan Wojdanowski 1962 Jelcz-Laskowice JasieKlub M tak
624. Janusz Niżyński 1960 Wrocław L
625. Zbigniew Pierun 1969 Kobierzyce L
626. Paweł Hajdasz 1981 Wrocław L tak
627. Paweł Stawiarz 1986 Wrocław M tak
628. ARTUR GAJOWY 1973 TRZEBNICA TARCZYŃSKI S.A L
629. Krzysztof Winnicki 1980 Krzeczyn Wielki M tak
630. Agnieszka Winnicka 1983 Krzeczyn Wielki S tak
631. Paulina Kilkowska 1979 Dymaczewo Stare M tak
632. MAREK KRZEMINSKI 1954 WROCLAW GB WROCLAWSKIE MORSY XL tak
633. Paweł Podolski 1982 Siedlęcin EnCo XL
634. Bartosz Tylak 1984 Wrocław - M tak
635. Agata Jankowska 1979 Wrocław M tak
636. Piotr Frankowski 1974 Malczyce Lepsza Przyszłośc Malczyc M
637. Mariusz Żerebecki 1988 Jelcz-Laskowice - L tak
638. Robert Grzegorzek 1982 Wrocław KRD MTB Team M tak
639. ZDZISŁAW TOMASZEWSKI 1965 WAŁBRZYCH XL tak
640. Marian Pawlaczyk 1934 Wrocław WKB Piast M tak
641. Dariusz Frej 1980 Bukowina L
642. Patryk Podgórny 1989 Wschowa M
643. Piotr Izak 1984 Wrocław M tak
644. Agnieszka Skalska 1986 Wrocław wkb piast M tak
645. Gabriela Górska 1993 Wrocław M
646. Stanisław Skalski 1959 Wrocław wkb piast L tak
647. Przemysław Jachimczak 1979 Wrocław L
648. Maciek Ciesielski 1981 Wrocław Ciesiu Team L
649. Leszek Zieliński 1982 Wrocław SzaLenie Zabiegani L tak
650. Waldemar Pietluch 1970 Szczodre Niezrzeszony M
651. Dariusz Smaza 1963 Wrocław WKB Piast Wrocław L tak
652. DARIUSZ MATYSEK 1976 WROCŁAW KB SOBÓTKA L tak
653. Karol Kaniuka 1979 Oława ZAIWANIASZ L tak
654. Bartłomiej Jurkowski 1983 Wałbrzych RADPOL S.A. L
655. Anna Wieliczko 1982 Wrocław S
656. Rafał Wardencki 1991 Bielawa M tak
657. Daniel Kucza 1977 Œwidnica Niezrzeszony L tak
658. RYSZARD ŒLEBODA 1944 WOŁÓW Wrocławski Klub Biegacza Piast M tak
659. wiesław Hrydczuk 1964 stary wiązów Strzeliński klób biegacza L tak
660. Dariusz Wróbel 1985 Wrocław L tak
661. Agnieszka Topolewska 1986 Poznań M
662. Krzysztof Olański 1973 Wrocław M
663. Rafał Majewski 1985 Zajączków L tak
664. Marcin Pysiewicz 1981 Wysoka L tak
665. KRZYSZTOF BOCZULA 1962 Bielawa wkb piast wroclaw M
666. KRZYSZTOF MALEK 1968 Wołów M
667. Andrzej Bart 1987 Wrocław PKO BP L
668. Kamil Dudek 1988 Wieliczka ERG Bieruń Folie M
669. Piotr Szczerbiński 1982 Wrocław brak L tak
670. Piotr Szczerbiński 1982 Wrocław brak L
671. Beniamin Buszewski 1974 Wrocław Czterdziestolatek Biega L
672. Krzysztof Szymczak 1987 Rawicz L tak
673. Szymon Bazan 1992 Wrocław brak L
674. Julita Tuczyńska 1972 Wrocław Sekcja Grotołazów Wrocław M tak
675. Przystawski Jaroslaw 1980 Oława KB Harcownik Jelcz-Laskowice XL
676. Dariusz SZYMAŃSKI 1974 Wrocław XL tak
677. Konrad Dupla 1979 Wroclaw M tak
678. zbigniew możejko 1969 Wrocław L
679. Karolina Leśniak 1983 Wrocław L
680. Stanisław Siagło 1968 wołów wkb piast wrocław L tak
681. Mariusz Matyjaszczyk 1985 Chorzów XL
682. Tomasz Janusz 1976 S
683. Grzegorz Piotrowski 1980 Świdnica HERMES ŚWIDNICA L tak
684. Tomasz Kotowicz 1977 Wrocław Pro-Run Wrocław M tak
685. Henryk Pluskota 1958 Praszka NEAPCO - Praszka L tak
686. Julia Freier 1993 Wrocław S
687. Krzysztof Serwadczak 1979 Dobrzyń XL
688. Grzegorz Augustyniak 1982 Wrocław L
689. Bartosz Piechota 1987 Wrocław Trenuj z Nami M tak
690. Karol Soja 1990 Wrocław Money.pl L
691. Paweł Ruta 1975 Wrocław Money.pl L tak
692. Krzysztof Lecyk 1986 Wrocław Money.pl M tak
693. Piotr Kwiatosiński 1983 Wrocław K2-sklep.pl M tak
694. Apolinary Szuter 1982 Bolesławiec K2-sklep L tak
695. Jakub Biskupski 1974 Wrocław XL tak
696. Piotr Cygan 1969 Bielany Wroclawskie M tak
697. Daniel Zacharowski 1984 Brzeg Diving Team L tak
698. Karolina Lewalska 1990 Poznań S
699. Aneta Stacherska 1971 Wroclaw M tak
700. Marcin Krywiak 1974 Wroclaw M tak
701. Paweł Horoszczak 1984 Wroclaw L tak
702. Błażej Lenard 1971 Brzeg JW 2697 Lstaroœciak
703. Marcin Styczyński 1986 Wrocław Brak M tak
704. Marek Kamyk 1976 Wrocław L tak
705. Joanna Michalec 1988 Wrocław M
706. Andrzej Kotwica 1963 Wrocław WKB L
707. Daniel Kucza 1977 Świdnica Niezrzeszony L
708. PIOTR KRZESZOWSKI 1986 Przeworno Strzeliński Klub Biegacza S tak
709. joanna Drewnicka-Ogrodnik 1967 Wrocław/Przemiłów INTENSO L
710. Jakub Kałużka 1989 Wrocław M
711. Celina Niedzielska 1977 Wrocław L tak
712. Anna Strojwąs 1957 WROCŁAW WKB PIAST L tak
713. Przemysław Hałub 1984 Wrocław M
714. JANINA SROKA 1955 WROCŁAW WKB PIAST S tak
715. CZESŁAW WILK 1958 WĘGRÓW PRO RUN WROCŁAW M tak
716. Tomasz Saladra 1986 Prusice Bike Family Team Prusice XL tak
717. Paweł Królik 1977 Osiek KSOsiek XL tak
718. Paweł Cirocki 1973 Wrocław XL tak
719. Marek Latus 1960 Bielany Wrocławskie Biegam Bo Lubię XL tak
720. Mariusz Okruta 1977 Wrocław brak XL
721. Marta Szczepaniak 1976 Wrocław S tak
722. Łukasz Latus 1985 Wysoka M tak
723. Gabriela Kaźmierczak 1970 Wrocław M tak
724. Michał Wroński 1977 Wrocław KS Borek S tak
725. Malwina Piekalna 1987 Wrocław S tak
726. Konrad Lipa 1985 Wrocław L tak
727. Anna Sawczak-Kowalska 1971 Gryfów Śląski S
728. Maciej Próchnicki 1988 Wrocław XL tak
729. Dorota Chorzępa 1978 Gryfów Śląski M
730. Maria Bogdanowicz 1966 Wrocław PRO RUN M tak
731. Bernadeta Drążek 1975 Gryfów Śląski S
732. Marek Gandziarowski 1991 Sobótka WATAHA SOBÓTKA L tak
733. Maria Piecyk 1989 Wrocław - M tak
734. Jakub Saluszewski 1990 Wrocław - L tak
735. Adriana Dudek 1970 Wrocław M tak
736. Olga Kuœnierczyk-Milewska 1977 Wróć S tak
737. Olga Kuśnierczyk-Milewska 1977 Wrocław S
738. Marcin Walczuk 1976 BRZEŹNIO sieradzbiega.pl L
739. Sebastian Kwiecień 1983 Wrocław Zapierdalacze.pl L tak
740. Grzegorz Kolbuch 1986 Wrocław XL tak
741. Kamila Sitkiewicz-Drabko 1984 Zgorzelec, ul. Iwaszkiewicza 7a/3 M tak
742. Przemysław Kucharzewski 1972 Wrocław L tak
743. Piotr Przybyło 1984 Wrocław ITZM 2014 L tak
744. Aleksandra Machnacz 1995 Jelcz-Laskowice Biegamy we Wrocławiu M tak
745. Marcin Dering 1982 Wrocław L
746. Grzegorz Pepłoński 1977 Lubin SII M
747. Eryk Jędryczka 1985 Ziółkowo NETBOX BIEGA L tak
748. Damian Wróbel 1989 Wrocław Just Married Running Team S
749. Wiesław Stachowiak 1976 Wrocław Przebiegli L tak
750. Paweł Możny 1973 Strzelin Strzeliński Klub Biegacza XL
751. Inga Koszalka 1980 Wroclaw - S
752. Błażej Dobiech 1979 Wrocław XL tak
753. Aleksandra Olczak 1978 Zduńska Wola M tak
754. Adrian Bilski 1987 Wrocław Radość Biegania L
755. Aneta Pęczar 1994 Świdnica S
756. Krzysztof Piotrowicz 1991 Głogów M tak
757. Robert Wróbel 1973 Wrocław XL
758. Piotr Małas 1966 Wrocław XL tak
759. MALGORZATA FAL 1982 WROCLAW LOS BIEGANEROS S
760. Małgorzata Koszulińska 1964 Wrocław M tak
761. Piotr Dawidczyk 1989 Wrocław M tak
762. Krzysztof Kozaczuk 1958 Jordanów Śląski KB Sobótka L tak
763. Piotr Boberski 0000 wroclaw stablowice S tak
764. Adam Harasiuk 1989 Wrocław Ćpaj Sport L
765. Grzegorz Główny 1993 Legnica bez klubu L tak
766. Piotr Kasprzak 1993 Zduny L tak
767. Radosław Grycan 1985 Wrocław M tak
768. Grzegorz Kosiński 1982 Karminiec brak L tak
769. Marcin Fedków 1978 Wrocław Pro Run Wrocław XL tak
770. Adam Czykinowski 1976 Wrocław Team Asa-Biegiem po Zdrowie M tak
771. Joanna Prusak 1960 Bukowina Sycowska S
772. Tomasz Lib 1978 Rzeszow niezrzeszony M tak
773. Kamil Dwornicki 1984 Wrocław Jw1907 M tak
774. Robert Włodarczyk 1975 Wrocław WKB PIAST Wrocław M
775. Łukasz Rubik 1983 Namysłów NGR TEAM S tak
776. Robert Kowalewski 1969 Wrocław ITMZM 2012 L tak
777. jerzy mazurkiewicz 1986 wroclaw L tak
778. Tomasz Kałuża 1970 Wrocław L tak
779. Jarek Modrzejewski 1969 Wrocław L tak
780. Mirosław Korzeniowski 1978 Wrocław RUN the Winter L tak
781. Jan Zieliński 1952 Wrocław WKB Piast M tak
782. Dominik Srokowski 1976 Wrocław XL tak
783. PAWEŁ TOMCZAK 1981 JELCZ-LASKOWICE K.B. HARCOWNIK XL
784. Dariusz Krysiak 1960 Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu L tak
785. Waldek Gunia 1975 SIEDLEC brak XL tak
786. Radosław Rajzer 1985 Wrocław I Ty Możesz Zostać Maratończykiem 2014 L tak
787. Marzena Szocińska 1968 Wrocław M
788. Robert Wachowski 1963 Wrocław XL
789. Agnieszka Danilewicz 1987 Oława brak S tak
790. Mariusz Pera 1984 Pleszew L tak
791. Bogusia Polak Psary, wroclaw S
792. Beata Rogozińska 1980 Wrocław M
793. Przemysław Demków 1972 Sobótka KB Sobótka L tak
794. RafałBernasiński 1973 Kryniczno L tak
795. Bogdan Ścibisz 1943 Sosnowiec TKKF Saturn Czeladz L
796. Artur Wójciak 1974 Kšty Wrocławskie L tak
797. Konrad Kokurewicz 1980 Wrocław Robim ile możem L
798. Jan Wolański 1980 Marszowice Orzeł Marszowice L tak
799. Sebastian Regeńczuk 1996 Wrocław M tak
800. Dariusz Kowalski 1965 Wrocław L
801. Grzegorz Kosiński 1982 Karminiec L
802. Izabela Kontecka 1972 Wrocław L
803. Piotr Pietraszek 1975 Wrocław Radio Wrocław M tak
804. Adam Szostak 1970 Szydłowice XL
805. Artur Dąbrowski 1978 Wrocław Wojskowa Komenda Transportu Wrocław M tak
806. Krzysztof Zieliński 1976 WROCŁAW WKB Piast M tak
807. Marek Czachor 1982 Œwiebodzin Wulkany miłoœci XL
808. Kamil Pogoda 1976 Wrocław XL
809. Jarosław Kukurowski 1971 Smolec L
810. Tadeusz Lewandowski 1949 Wrocław WKB Piast Wrocław M tak
811. Agata Mazurek 1984 Wrocław ITMZM 2014 S tak
812. Piotr Osóbka 1967 Kędzierzyn - Koźle L tak
813. Michał Łepko 1992 Legnica M
814. Łukasz Olaczek 1979 Mrozów Wieczorni Biegacze XL
815. Dariusz Krzesiński 1977 Wrocław - M tak
816. Dominik Sochacki 1994 Wrocław M
817. Andrzej Sokołowski 1979 Wrocław M
818. Marcin Kuczaj 1986 Wrocław L tak
819. Marcin Uciechowski 1993 Wrocław S tak
820. Ireneusz ulatowski 1963 Brzeg Dolny M tak
821. Piotr Grzywaczewski 1981 Wrocław XL
822. Tomasz KŁONOWSKI OŁAWA 605057413 M
823. Piotr Sidor 1980 Wrocław XL tak
824. Jarosław Baj 1982 Marcinkowice LOS BIEGANEROS M tak
825. Sebastian Stankiewicz 1991 Chocianów M
826. Jacek Laszkiewicz 1960 Wołów WKB PIAST WROCŁAW L tak
827. BOGUMIL ZABIEREK 1979 KALISZ M tak
828. Tomasz Adam Krauze 1967 Wrocław (Wrocław-Psie Pole) PRO-RUN Wrocław XL tak
829. Andrzej Sołtyński 1960 Nadolice Wielkie Sosnowa 15 WKB Piast L tak
830. Tomasz Przywitowski 1994 Kiełczów L tak
831. Kamila Chałupa 1976 Wrocław S tak
832. Maciej Stelmaszuk 1993 Wrocław MGLKS Parnas Oława M
833. Dionizy Pilarski 1961 56-400 Oleśnica KB Lupus Oleśnica S tak
834. Justyna Herdzik 1989 Wrocław M
835. Krzysztof Sokołowski 1971 Wrocław Pro-RunWrocław M
836. Robert Kois 1973 Wrocław S tak
837. Anna Mazur 1983 Lubań S tak
838. Zbigniew Goldwasser 1966 Sobótka KB Sobótka L tak
839. Dariusz Madej 1974 Wrocław WKB Piast Wrocław XL tak
840. LUCJAN OKRASZEWSKI 1985 WROCŁAW WKB PIAST XL
841. nagirnjak natalia 1991 ukraina, winnica ahilles leszno S
842. nagirnjak wiktor 1987 ukraina, winnica ahilles leszno S
843. Łukasz Lech 1981 Kobierzyce M tak
844. Milena Korolczuk 1986 Wroclaw S tak
845. Krzysztof Szukalski 1983 Wroclaw M tak
846. Rafał Bartosik 1992 Wrocław L tak
847. Agata Glubiak 1991 Wrocław M tak
848. Ryszard Nesterewicz 1954 niezrzeszony M
849. Dariusz Zajączkowski 1968 Trzebnica XL tak
850. Magdalena Kloch 1993 Tarnów M tak
851. Łukasz Tchir 1984 Wrocław L tak
852. Sławomir Grzyb 1981 Wrocław WKB PIAST L tak
853. Zbigniew Woszczak 1964 Strzelin Strzeliński Klub Biegacza M tak
854. Jolanta Woszczak 1968 Strzelin Strzeliński Klub Biegacza S
855. Marcin Kopek 1978 Olawa ORZEL MARSZOWICE L tak
856. Lila Chałupczak 1969 Wrocław S tak
857. Marzanna Baryła 1982 Strzelin Strzeliński klub biegacza S tak
858. Wojciech Szymczak 1968 Wrocław Pro-Run Wrocław L tak
859. Andrzej Zawadka 1962 Trzebnica L tak
860. Katarzyna Turko-Pękala 1974 Wrocław S tak
861. Przemysław Dżugaj 1978 Dšbrowa niezrzeszony L tak
862. Bartosz Szynal 1980 Wrocław TRIBITION XL tak
863. Marek Ostolski 1979 Wrocław M
864. Tomasz Smoleń 1973 Kobierzyce DUBLET L tak
865. Piotr Krężel 1972 Wrocław Pro-Run Wrocław M
866. Piotr Krysiński 1985 Wrocław kulawi wrocław L tak
867. Janina Sroka 1955 Wrocław WKB PIAST S
868. KRZYSZTOF PRYSTASZ 1978 oława KLEMME OŁAWA L tak
869. Jakub Osóbka 1968 Wrocław M tak
870. Marta Kalinkiewicz 1975 Wroclaw S tak
871. Józefa Batóg 1976 Oława niezrzeszona S tak
872. Alina Andrejczuk 1981 Wrocław M tak
873. Marcin Ziomko 1975 Wroclaw Sekcja Wodna L tak
874. Cyprian Łoposzko 1987 Kobierzyce XL tak
875. Rafał Sikorski 1978 Brzeg L tak
876. Krzysztof Dudek 1974 Udanin M
877. Waldemar Szyporta 1972 Namysłów Niezrzeszony M tak
878. Filip Kopij 1983 Oława Rio Grappling Club Oława XL
879. Krzysztof Radaczyński 1970 Smolec S tak
880. Marcin JAWOREK 1986 Wrocław M tak
881. STANISŁAW WESOŁOWSKI 1954 URAZ WKB PIAST WROCŁAW M tak
882. Tadeusz Marcinkiewicz 1953 Wroclaw L tak
883. Anna Tutko 1991 Szczecin S
884. Piotr Walendowski 1978 Wrocław ITMZM2012 L tak
885. Cezary Chałupczak 1969 Wrocław M tak
886. Ewa Bocheńska 1972 Wrocław Sisters S tak
887. Maciej Glowacki 1959 Wrocław WKB PIAST Wrocław L tak
888. Dominik Szwedowski 1978 Sobótka M tak
889. Julia Kapela 1987 Kiełczów WSOWL S tak
890. SEBASTIAN KAPELA 1986 Kiełczów WSOWL L tak
891. Marek Bagiński 1975 Wrocław WKB PIAST Wrocław XL tak
892. Marcin Ziomo 1975 Wrocław Runners World L
893. Anna Hotała 1982 Wrocław S tak
894. Wojciech Sobierski 1978 Wrocław M tak
895. Łukasz Nakonieczny 1983 Wysoka L tak
896. BARTOSZ GOLONKA 1979 WROCŁAW L
897. TROJAN STANISLAW 1958 WROCLAW W K B PIAST WROCLAW L
898. TROJAN STANISLAW 1958 WROCLAW W K B PIAST WROCLAW L tak
899. Agata Żyłajtys 1979 Marcinkowice M
900. Piotr Świdurski 1994 Wrocław L tak
901. Marta Siemieniec 1990 Wrocław S tak
902. Rafał Strugalski 1981 Brzeg L tak
903. Agata Jędryas-Samolej 1974 Kamieniec Wrocławski I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM 2014 S tak
904. Artur Zielazny 1980 Wroclaw L tak
905. Izabela Brzostek 1983 Wroclaw L tak
906. Sebastian Sobótka 1981 Wrocław brak L tak
907. Katarzyna Czarnecka 1990 Nysa S tak
908. Aleksandra Adamska 1990 Wrocław S tak
909. Marcin Siemieniec 1988 Warszawa GPO marathon group M tak
910. Agnieszka Mazur Oława M
911. Andreas Bauer 1964 Wroclaw LOK Potsdam L tak
912. Anja Felgentreu 1984 Opole S tak
913. Robert Kwiatkowski Nowy Dwór L tak
914. Krzysztof Graniczny 1970 Wrocław - L tak
915. Danuta Pilarz-Małkiewicz 1964 Wrocław WKB Piast Wrocław M tak
916. Grzegorz Socha 1979 Oława XL tak
917. Marcin Walczyk 1975 Wrocław M tak
918. Arkadiusz Ksyta 1985 Wrocław M tak
919. Jarosław Roœlicki 1980 Wrocław TU EUROPA S
920. Paweł Janiak 1975 Wrocław XL tak
921. Karol Olawiński 1979 Kobierzyce Karol sie katurla XL tak
922. Artur Wenne 1972 Krzeptów InsERT TEAM M tak
923. Mieszko Wiktorski 1981 Wrocław trenujznami.pl M
924. HUBERT WAWRZYNIAK 1971 wrocław sekcja wodna M
925. Mateusz Grabowski 1989 Gałów Biegamy we Wrocławiu L tak
926. Waldemar Glagla 1982 Wrocław L tak
927. Tomasz Krause 1983 Wrocław M
928. Michał Wardencki 1995 Bielawa M
929. Maciej Adamski 1994 Wrocław I Ty Możesz Zostać Maratończykiem L tak
930. Joanna Dziedzic 1989 Warszawa S
931. Patryk Noszczyk 1986 wałbrzych L
932. Mariusz Grzegorczyk 1983 Wrocław M
933. Wojtek Wanat 1966 Milanówek Byledobiec Anin M tak
934. Justyna Szczęch 1988 Wrocław S
935. Dominik Samotij 1982 Wrocław L tak
936. Paweł Roszczak 1976 Wrocław XL
937. Agnieszka Burkowska 1975 Wrocław Biegam sobie M
938. Piotr Grzywaczewski 1981 Wrocław XL
939. Adam Sternal 1988 Gdynia S tak
940. Czesław Rozbicki 1046 Wrocław S
941. Marek Sobczak 1985 Wrocław M tak
942. iwona Żytkowska 1982 Pszczyna Biegne z Okyawianem S
943. Łukasz Średziński 1979 Wrocław TRIBITION TEAM L
944. Zygmunt Chmielecki 1966 Wrocław L
945. Katarzyna Mamak 1991 Wrocław S
946. Tomasz Teska 1984 Wrocław M
947. Agata Noganowicz 1970 Domaszczyn Pro Run Wrocław S
948. Zbigniew Adamczyk 1982 Wrocław M
949. Arkadiusz Sarama 1970 Lubin Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M
950. Mariusz Kwaszewski 198 Pszenno Amator L
951. sebastien larger 1987 613 M
952. 1977 S
953. Monika WIlk 1991 Jawor M
954. Maria Sobocińska 1988 Świdnica L
955. Ewa Gogól 1988 Warszawa S
956. JacekExpedyt Domański 1941 Warszawa WKB META Lubliniec S
957. Krzysiek Bielecki 1993 Wrocław L